Muğla Menteşe Araç Kiralama

Muğla Menteşe araç kiralama denince en yenilikçi ve güvenilir rent a car firmalarından birisi olan Moyan Otomativ akla gelmektedir. Türkiye’nin gözde turizm merkezlerinden Muğla araç kiralama konusunda en popüler şehirlerden birisi. Muğla’nın ilçelerinde bir çok rent a car firması bulunmasına rağmen Muğla merkezde araç kiralama seçenekleri daha az. Güvenilir ve kurumsal araç kiralama hizmeti sunmak için Moyan Otomotiv olarak uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeyle Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de Central Rent a Car Şubesi olarak hizmet sunuyoruz.

Muğla, Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi ilçeleriyle her yıl bir çok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. İlçeler arası mesafenin fazla olması ve her noktasında ayrı güzellikler barındırması sebebiyle Muğla’da araç kiralama oldukça popüler bir seçenek.

Muğla şehir merkezi ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin bulunduğu Kötekli Mahallesi arasında bulunan Mola City AVM’de Muğla’nın yerli halkına ve ziyaretçilerine güleryüzlü, güvenilir, şeffaf hizmet sunuyoruz.

Sohbete başla
1
Yardıma mı ihticanız var?
Merhaba, Central Rent a Car Muğla şubesine hoşgeldiniz.
Call Now ButtonHemen Aramak için Tıklayın!